Gotowe domy szkieletowe

#2016-12-06 04:33:05 

Taither

Użytkownik

Witam. Poszukuję interesującej oferty na dom. Interesują mnie przede wszystkim oferty na domy szkieletowe pod klucz, kompletnie wykończone, tylko do umeblowania. Czy ktoś może mi coś polecić?
#2016-12-06 05:50:22 

Eldardo

Użytkownik

A nie lepiej znaleźć firmę i samemu wybudować sobie dom taki, jak się chce? Według własnego projektu, zgodnie z własnymi upodobaniami?
#2016-12-06 06:53:21 

Taither

Użytkownik

Może i lepiej, ale wydaje mi się, że to wychodzi o wiele drożej? A już na pewno pochłania o wiele więcej czasu, bo przecież trzeba zakupić działkę, załatwić zezwolenia…
#2016-12-06 09:24:45 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Drożej niekoniecznie, gotowe domy często mają bardzo wysokie ceny, bo wszystkie te formalności oraz cena działki itp. są w nią wliczone. A jak pan znajdzie firmę, która oferuje kompleksowe usługi to oni pomogą panu znaleźć odpowiednią działkę, wybrać lub wykonać projekt i uporać się ze wszystkimi zezwoleniami i jeszcze wybudują dom, więc wcale aż tyle czasu pan nie straci.
#2016-12-06 09:54:56 

Pereelm

Użytkownik

A ja myślę, że to też zależy od firmy i interpretacji, czym są domy szkieletowe pod klucz, bo można i taką ofertę znaleźć, która będzie bardzo korzystna. Więc koleżanko, nie warto oceniac z góry jakiejś propozycji, jeśli nie pozna sie wszystkich ofert ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015