Co myślicie o pomyśle zorganizowania pokazu sztucznych ogni?

#2016-12-06 07:38:53 

KrólPodziemia

Użytkownik

Chciałbym w taki sposób uczcić okrągłą rocznicę ślubu i zrobić żonie niespodziankę. Nie będzie wielkiej imprezy z tej okazji ale i tak mi na tym zależy bo moja małżonka uwielbia takie pokazy, zawsze jest zachwycona chciałbym więc podarować jej taką niezapomnianą niespodziankę i zorganizować niezwykłe widowisko. Co o tym myślicie?
#2016-12-06 10:34:33 

Zegarynka

Użytkownik

Sam pomysł super ale wszystko zależy od jego realizacji. Masz w tym jakieś doświadczenie?
#2016-12-06 11:09:39 

KrólPodziemia

Użytkownik

Odpalam zawsze fajerwerki na sylwestra więc jakieś tam mam, chyba wielka filozofia to nie jest? Znam dobrą hurtownię petard, zamierzam kupić tam jakąś ilość ładunków żeby pokaz trwał kilka minut i był efektowny, wydaje mi się, że wszystko będzie ok :)
#2016-12-06 12:57:24 

Zegarynka

Użytkownik

No nie wiem… nie obraź się, ale wydaje mi się, że same petardy tu nie wystarczą bo żeby pokaz był fajny to trzeba wiedzieć w jakich odstępach czasu odpalać, tak mi się przynajmniej wydaje, a także mieć jakiś zmysł do tego, kreatywność i w ogóle, choćby żeby dobrze zestawić różne rodzaje i kolory petard…
#2016-12-06 13:14:50 

Bastiat

Użytkownik

Zajrzyj tutaj: http://www.piroart.eu/Pokazy-sztucznych-ogni/4/21/. To doskonali specjaliści, co widać już po fotkach, ceny też mają niezłe i organizują pokazy na różnych imprezach więc i twoją pewnie mogą uświetnić
#2016-12-06 13:22:55 

KrólPodziemia

Użytkownik

Nie myślałem o takiej organizacji pokazu ale może faktycznie jest to lepszy pomysł niż mój… Dzięki
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015