Potrzebna powierzchnia magazynowa

#2017-01-26 03:55:02 

Quekima

Użytkownik

Niedługo zostanie do mnie dostarczona ważna przesyłka. Gabaryty duże i nie mam gdzie tego przechowywać na razie. CZy można jakieś magazyny wynająć do tego, żeby gdzieś to przeleżało zanim będę się mógł tym zająć? Bo na razie to się robi ogromy z tym problem i zaraz nie będę wiedział co mam robić
#2017-01-26 05:03:04 

Taither

Użytkownik

Można nawet wynająć miejsce w magazynie i będą Ci to przetrzymywać tak długo jak tylko chcesz dopokóki już sam nie będziesz wiedział co z tym zrobić. Bardzo przydatne to są rzeczy i też mi się zdarza z tego czasami korzystać
#2017-01-26 06:04:50 

ChybaWytrwała

Użytkownik

No nie? Ja też jak zamawiam dostawy nowe na zapas a usiebie nie mam miejsca to korzystam z http://www.tirsped.com.pl/magazynowanie i wtedy wiem, że już na pewno dam radę wszystko ogarnąć, bo oni świetnie dają radą z magazynowaniem także wiecie :)
#2017-01-26 06:56:09 

Taither

Użytkownik

No właśnie też słyszałem że jeśli chodzi o tirsped.com.pl to można na nich polegać i wszystko nawet przechowują. A do tego mają całkiem spore magazyny i koszty magazynowania też ustalone w takich granicach dość przyzwoitych ;)
#2017-01-26 08:51:01 

Quekima

Użytkownik

No to moja sprawa chyba rozwiązana, bardzo dizekuję, że tak szybko daliście radę znaleźć jakieś magazyny dla mnie. Teraz już nie będę miał problemów z ogarnieciem wszystkiego. Temat do zamknięcia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015