Szukam niezawodnych sprezarek tłokowych

#2017-01-30 07:15:04 

raczek

Użytkownik

Cześć! Szukam bezawaryjnych i ogólnie dobrych jakościowo sprężarek tłokowych do zakładu. Na czystości powietrza w obiegu mi nie zalezy wiec prosze o nie polecanie śrubowych bo już wiele razy to rozważałem i taka jest ostateczna decyzja. Dziekuję i pozdrawiam.
#2017-01-30 08:15:38 

Zegarynka

Użytkownik

Niedawno zamawiałam do zakładu taką sprężarkę w system-tech.com.pl. Stara dokończyła żywota ale służyła bardzo długo, a z tego co udało mi się sprawdzić i dowiedzieć to ten dostawca jest solidny i ma w ofercie same sprawdzone i docenione przez użytkowników urządzenia i rozwiązania.
#2017-01-30 10:06:53 

Pomagier

Użytkownik

Zgadza się, ich oferta jest bardzo szeroka wiec moze przyda sie bezposredni link - http://www.system-tech.com.pl/kategoria/sprezarki/tlokowe/. Na jakość nie można powiedzieć złego słowa, pracuję na tych sprężarkach bardzo długi czas i nigdy mnie nie zawiodły, oprócz tego mam też od nich rury aluminiowe i całą instalację. Bardzo jestem zadowolony z wyboru i nic bym nie zmienił gdyby przyszło jeszcze raz się decydować.
#2017-01-30 10:54:28 

raczek

Użytkownik

Dziękuję za garść informacji. Powiedz mi tylko gdzie mogę na stronie poczytać o instalacji? Byłbym wdzięczny bo chodzi mi od dawna po głowie pewien pomysł i może najwyższy czas troche wiecej zainwestować i go wdrożyc?
#2017-01-30 12:56:39 

Pomagier

Użytkownik

Dokładnie to nie powiem bo nie wiem ale poszperaj w menu oferta - http://www.system-tech.com.pl/oferta/, ja w taki sposób znalazłem, przez telefon omówiłem szczegóły no i mam co chciałem. Fajna porządna, dobrze wykonana instalacja. Dobrze będzie zrobić taką inwestycję bo trzeba się rozwijać. Jak zostaniesz w miejscu z choćby jedną rzeczą to za jakiś czas przyjdzie ci wymieniać prawie wszystko a lepiej sobie stopniowo unowocześniać zakład. Pozdro.
#2017-01-30 13:24:22 

raczek

Użytkownik

Oczywiscie sie zgadzam tylko ze wszystko jest kwestią kasy. Dobrze że mają tak niskie ceny, mam wieksze mozliwosci zeby zrobic o wiele wiecej niż planowałem. Serdeczne dzięki za odpowiedzi i pomoc. Dobrze że tu napisałem bo sam nigdy bym nie znalazł tak dobrej oferty. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!
#2017-01-30 15:57:08 

Pomagier

Użytkownik

Fajnie że się przydaliśmy i że forum się przydało :P. 3maj się i wszystkiego dobrego, dla mnie nie było żadnego problemu żeby ci odpisać jak sie na temacie znam. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015