Rozważam dla męża krzesełko schodowe Flow, co o nim sądzicie?

#2017-02-15 06:06:17 

Zegarynka

Użytkownik

Czy miał ktoś może jakąś praktykę w codziennym użytkowaniu z krzesełkiem model Flow? Dla mojego męża by się takie nadawało tak przynajmniej myślę ale wiadomo że nie jest to najtańsza rzecz więc zależy mi na jakichś rzeczowych opiniach. Z góry wszystkim bardzo dziękuję za pomoc.
#2017-02-15 07:14:43 

Quekima

Użytkownik

Z tymi cenami naprawdę nie jest źle – takie rzeczy mocno staniały głównie dlatego że mamy też dobrych krajowych wytwórców i nie trzeba ściągać wszystkiego z zagranicy. Osobiście nie znam bliżej tego modelu, tylko wiem że jest.
#2017-02-15 07:36:53 

SrebrnaRybka

Użytkownik

Jest sklep gdzie można je zamówić http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/oferta/likwidacja-barier-architektonicznej/krzeselka-schodowe-menu. Ja sądzę że krzesełko schodowe Flow to jeden z lepszych produktów w swojej kategorii. Ma dobry udźwig i porusza się płynnie. A osobie go używającej jest wygodnie a to również ważne.
#2017-02-15 09:11:10 

Denlyea

Użytkownik

Ta wygoda mam wrażenie jest często pomijana. Przyglądałam się kilku wariantom takich krzesełek i ostatnia rzecz jaką można było powiedzieć o nich to że były wygodne...
#2017-02-15 09:27:13 

Pomagier

Użytkownik

Solidność jest bardzo ważna w przypadku takiego sprzętu. Znam krzesełka które potrafiły się zacinać bez wyraźnego powodu w połowie drogi, nie jest to normalne i może bardzo zestresować osobę niepełnosprawną.
#2017-02-15 09:55:11 

Taither

Użytkownik

Zwykle takie problemy eksploatacyjne wynikają z mocno niedopracowanych mechanizmów. Ale w tym przypadku nie ma o tym mowy bo krzesełko od Mazamed jest bardzo dobrej jakości i na pewno długo podziała.
#2017-02-15 11:50:31 

raczek

Użytkownik

Jestem zwolennikiem tego modelu, polecam go pacjentom. Jest przy tym bardzo łatwe w obsłudze a że często sprawa dotyczy osób starszych nienawykłych do techniki to ten czynnik ma spore znaczenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015