Stosowaliście chusteczki Orgasm Control? Polecacie?

#2017-03-07 02:46:45 

Elfica

Użytkownik

Cześć. Mój narzeczony ma ewidentnie problem z potencją. Nasz seks trwa krócej niż powinien. Myślę nad tym, by jakoś mu w tym pomóc. Jest wiele specyfików, które pomagają w problemach z potencją, ja myślę nad chusteczkami. Są takie niepozorne, mniej radykalne niż tabletki, a skład jest w miarę podobny. Czy ktoś z Was stosował je i opowie mi o efektach?
#2017-03-07 04:02:45 

Agamala

Użytkownik

Ja, kupując chusteczki dla mężczyzny, zwracałam przede wszystkim uwagę na skład. Nie chciałabym, żeby go uczuliły. A skład tych chusteczek jest naturalny i dobrze dobrany.
#2017-03-07 05:50:43 

Nimfomanka

Użytkownik

Także znam chusteczki Orgasm Control. Sama pomagałam je aplikować dla mojego narzeczonego. Te chusteczki można tanio kupić na stronie Orgasm Control. Myślę, że to najlepsze źródło, niż jakieś podejrzane apteki online.
#2017-03-07 06:35:57 

Pomagier

Użytkownik

Skoro kobiety chwalą te chusteczki, to może i ja je wypróbuję. W końcu celem stosowania takich specyfików jest właśnie danie przyjemności kobiecie.
#2017-03-07 08:30:38 

Nimfomanka

Użytkownik

Wskutek stosowania chusteczek nie tylko kobieta będzie usatysfakcjonowana wskutek lepszej erekcji partnera. Także pewność siebie mężczyzny rośnie, czuje się on lepiej sam ze sobą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015