Studio tańca w stolicy dla ambitnych poszukiwane.

#2017-03-14 04:06:14 

Nimfomanka

Użytkownik

Mam mnóśtwo pozytywnej energii i chętnie spełnię swoje odwieczne marzenie, czyli nauczę się tańczyć. No i w tym momencie pojawia się mały problem, bo nie jestem zdecydwoane ani na konkretny tanie, ani też jeszcze nie wiem, kiedy będę mogłą się uczyć, bo wiecie praca. Może znacie jakieś studio, które prowadzi kika zajęć tanecznych i to w różnych godzinach?
#2017-03-14 04:38:12 

Eldardo

Użytkownik

Oj chyba będzie bardzo trudno znaleźć takie studio, bo wszystkie, jakie znam to działają raczej w godzinach popołudniowych, a jak pracujesz na zmiany to naprawdę będzie bardzo ciężko...
#2017-03-14 07:10:41 

Agamala

Użytkownik

Nie strasz nam koleżanki, bo gotowa jest pomyslec, że z jej marzeniami nic nie da się zrobić :))) A jeśli chodzi o studio to bez problemu znajdziesz coś dla soebie, ja pokochałam na przykład ostatnio tańće latynoamerykańskie i po kilku lekcjach radzę sobie całkiem nieźle, tak przynajmniej mówi mój instruktor :)))
#2017-03-14 08:45:09 

Nimfomanka

Użytkownik

No tylko napisz jeszcze, gdzie takie szybkie postępy można robić :)
#2017-03-14 10:39:15 

Agamala

Użytkownik

Wiele zależy od Twojego zaangażowania, wiadomo im większe tym lepiej. Ja chodzę na zajęcia do tego warszawskiego studia tańca http://www.ckit.pl/ i nie odpuszczam, powiedziałam, że dam radę to daję. Polecam, szczególnie dlatego, żę możesz dobrać sobie godziny zajeć, któe najbardziej Ci odpowiadają ze względu na pracę...

#2017-03-14 12:31:36 

Zegarynka

Użytkownik

Możesz na kilka zajęć się zapisać, bo są różne propozycje...Moje dzieci tam chodzą i faktycznie jest wiele możliwości uczestniczenia w zajęciach. Widzę twarze osób, które wychodzą z sali i już chętnie weszłyby na kolejne zajęcia. Pozytywna energia, któa procentuje póżnej w okresie pomiędzy treningami gwarantowana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015