Wyposażenie biura ochrony, jaka firma?

#2017-04-19 06:12:43 

Quekima

Użytkownik

Mam pytanie jak w temacie. Interesują mnie właściwie dwie rzeczy, muszę kupić typowe szafki na ubrania i sprzęt bhp oraz jedna szafę na bron. Przyjeżdżał do nas wcześniej taki przedstawiciel ale od kiedy próbował nas oszukać to nie chce z nim współpracować. Znacie jakieś sprawdzone sklepy?
#2017-04-19 06:49:48 

Taither

Użytkownik

Na szybko poszukałem w internecie i trafiłem na stronę https://x47.pl/Sejfy/Szafy-na-bron. Nie zamawiałem nigdy u nich ale czytając opinie klientów to wydaje się ze sklep oferuje bardzo dobre jakościowo produkty. Zadzwoń i dowiedz się więcej, ja ci znalazłem sklep :D
#2017-04-19 08:16:21 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Jeżeli chodzi o X47 to mogę śmiało polecić. U nas w firmie mamy od nich szafki na dokumenty, 2 sejfy i chyba z kilkanaście szafek bhp. Wszystkie zamówienia realizowali bardzo szybko i nigdy nie miałam zastrzeżeń co do dostaw.
#2017-04-19 10:21:07 

SrebrnaRybka

Użytkownik

Wczoraj puściłam zamówienie na szafki. Wybrałam kilka sztuk jednokolumnowych i kilka innych. Na stronie x47.pl/Meble-metalowe/Szafy-ubraniowe-BHP-socjalne masz cały asortyment jeżeli chodzi o te szafki więc powinieneś znaleźć coś dla siebie. Cena też dobra w porównaniu do konkurencji.
#2017-04-19 13:04:10 

Quekima

Użytkownik

Szafki udało mi się znaleźć na tej stronie, co do szafy na broń to muszę się jeszcze z nimi skontaktować bo mam kilka pytań. Wiecie może czy oprócz tego co mają na stronie sprowadzają coś jeszcze?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015