Ile kosztuje wynajęcie samochodu małej pojemności na weekend?

#2017-04-25 03:15:55 

Quekima

Użytkownik

Cześć! Chciałbym wynająć na weekend auto i pojechać gdzieś z dziewczyną bo rodzice nie mają możliwości nam pożyczyć. Nie chcemy jechać nigdzie daleko, po prostu objeździć sobie okolicę, znaleźć spokojny motel :). Ile kasy musze na to przygotować tak mniej wiecej?
#2017-04-25 04:54:54 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Pewnie nie chcą wam pożyczyć a nie że nie mogą :P. Z tymi cenami to jest bardzo różnie. Każda wypozyczalnia ma sój własny cennik i w zasadzie nie ma jakiegoś minimum i maksimum które mogłabym ci podać. Na przykład w lato wypozyczaliśmy na tydzień samochód i zapłaciliśmy mniej niż moi znajomi którzy w innej firmie brali na weekend, a model dokładnie ten sam :). Kwestia poświęcenia trochę czasu na poszukiwania internetowe :)
#2017-04-25 05:35:30 

Taither

Użytkownik

Dobrze mówisz, nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać w firmie której się nie zna. Dlatego jeśli chodzi o wynajem samochodu polecam skorzystać z http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia-samochodow.html bo to pewna i sprawdzona wypożyczalnia z której regularnie sobie korzystam jak potrzebuję wziąć zadbany samochód który na pewno przewiezie mnie z punktu A do punktu B. Pod względem cen wypadają bardzo atrakcyjnie, obsługa też w porządku także szczerze polecam.
#2017-04-25 06:09:42 

Eldardo

Użytkownik

Bałbym się wynajmować samochód z wypozyczalni do jakiejś dłuższej a anwet jakiejkolwiek podrózy. Nie wiadomo przecież jak ktoś się z nim wcześniej obchodził, czy były nalezycie serwisowane itd. Takich detali jest masa ale wyobraź sobie że staniesz gdzies w polu i co wtedy?
#2017-04-25 08:30:59 

Taither

Użytkownik

Dlatego niepolecam jakiejś tam firmy krzak tylko sprawdzoną i porządną wypożyczalnię. Pare tysiecy zrobiłem w tych samochodach stąd wiem czego się po nich spodziewać. Co do serwisowania i ogólnego dbania o samochód to nie sądzę żeby większość ludzi tak dbała o swoje własne auta jak w wypożyczalniach. Poza tym wszystko jest ubezpieczone wiec jesli cokolwiek sie wydarzy to uzysksz szybką i darmową pomoc.
#2017-04-25 09:22:30 

SrebrnaRybka

Użytkownik

Cześć, w Torcar wypożyczam samochody od bardzo dawna bo jezdze rzadko i nie oplaca mi sie kupowac. Oprócz osobówek dwa razy załatwiałam sobie dostawczaka do przeprowadzek i też nie było z niczym problemu, a ceny o wiele lepsze niż w podobnych firmach. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015