Szukam osoby, która zrobi mi tłumaczenie specjalistyczne tekstu na angielski, ktoś słyszał o kimś dobrym?

#2017-05-10 21:59:51 

Nimfomanka

Użytkownik

Witam, mam dość trudny tekst do przetłumaczenia, sporo nowych wyrażeń, tematyka też nie najłatwiejsza, bo medyczna, dlatego szukam osoby, która zna branże i zrobi mi tłumaczenie specjalistyczne na język angielski, ktoś zna dobrego tłumacza albo może ktoś z was podołałby takiemu zadaniu? Mogą to być też studenci filologii angielskiej
#2017-05-11 00:02:31 

Zegarynka

Użytkownik

do czego to doszło, żeby nie potrafić samemu przetłumaczyć sobie tekstu na angielski, przecież teraz dzieci w przedszkolu się angielskiego uczą …
#2017-05-11 01:34:08 

Nimfomanka

Użytkownik

pytałam o dobrego tłumacza, a nie o złośliwe uwagi, tekst jest dość skomplikowany i wolę go powierzyć komuś kto zna się na rzeczy, zależy mi na tym, żeby tłumaczenie było bezbłędne, więc nie wiem po co ta uwaga
#2017-05-11 03:20:59 

Duran

Użytkownik

jeśli szukasz dobrego biura, które robi tłumaczenia specjalistyczne na język angielski sprawdź tu http://tlumaczenia-gk.pl/o-nas, mają solidne doświadczenie, prawie 30 lat są w branży, tłumacz to absolwent filologii angielskiej, w ofercie mają tłumaczenia na język angielski, jak i z języka angielskiego na polski, bardzo polecam
#2017-05-11 05:56:20 

Balbina

Użytkownik

też polecam biuro tłumaczeń gk, profesjonalni, kompetentni tłumacze, z dużym doświadczeniem, ofertę mają niezwykle szeroką – przetłumaczą ci również tekst medyczny i to z największą dokładnością, oferują tłumaczenia ustne i pisemne, a jeśli zależy ci na czasie wykonują też tłumaczenia ekspresowe
#2017-05-11 08:29:23 

ChybaWytrwała

Użytkownik

miałam okazję kilka razy współpracować z biurem gk i muszę przyznać, że naprawdę znają się na rzeczy, przetłumaczyli mi dość trudną książkę, pełną neologizmów, zresztą wiadomo jak jest z książką, trudno oddać czasami klimat całej fabuły, czy sytuacji, a oni sobie poradzili, więc naprawdę polecam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015