Tanie i szybkie tłumaczenia dokumentów z angielskiego, kto się tym zajmuje?

#2017-05-12 00:16:35 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Potrzebuję mieć przetłumaczonych kilka ważnych dokumentów firmowych napisanych po angielsku. Mój znajomy tłumacz niestety się nie podejmuje bo biznesowa sfera to dla niego nieznany teren. Dlatego jestem zmuszona szukać kogoś innego. Za każdą sugestię i namiar będę zobowiązana.
#2017-05-12 00:47:47 

Taither

Użytkownik

Takie zlecenia są specyficzne, jak się jakiś tłumacz nie czuje na siłach i odmawia to raczej bardzo dobrze o nim świadczy.
#2017-05-12 03:07:50 

Eldardo

Użytkownik

Bywa tak że mi w firmie są niezbędne tłumaczenia dokumentów z angielskiego, najczęściej są to jakieś umowy czy specyfikacje produktowe. Wtedy korzystam z usług tego fachowca: http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia-dokumentow. Nie mogę złego słowa powiedzieć, jak dotąd każda robota wykonana ekspresowo i treść tłumaczeń bez zarzutu. Z mojej strony jednoznaczna rekomendacja dla pana Kołodzieja. Odnośnie cen – naprawdę nie jest drogo w zestawieniu z innymi opcjami.
#2017-05-12 03:40:50 

Pereelm

Użytkownik

Słyszałem o tym tłumaczu, rzeczywiście jeden z lepszych w mieście i do tego znakomity korepetytor. Kumpel posłał do niego dzieciaka i chłopak wygrał jakiś mega prestiżowy konkurs językowy.
#2017-05-12 04:46:08 

Balbina

Użytkownik

Dobrze że są jeszcze tacy specjaliści od angielskiego bo kiepsko by to wyglądało. A jednak dokumenty z angielskiego dość często się tłumaczy, dla firm to jest w tym momencie ważna sprawa.
#2017-05-12 06:57:48 

Denlyea

Użytkownik

Ciekawe ilu mamy w Polsce tak ogólnie tłumaczy angielskiego? Sporo ludzi studiuje filologię więc podejrzewam że to jest niemała liczba.
#2017-05-12 09:18:20 

Biedronka

Użytkownik

Z pewnością jest ich sporo ale zważ że niemała część z nich pracuje w innych zawodach. Albo jako nauczyciele albo w ogóle bezpośrednio nie ma ich praca związku z angielskim.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015