Szukam zbiornika na paliwo o pojemności 5000l, gdzie znajdę?

#2017-05-12 03:02:59 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Hej wszystkim forumowiczom. Mam pytanie jak w temacie. Potrzebuję kupić duży zbiornik na paliwo ale słyszałam ze jest troche formalności które trzeba załatwić zanim taki zbiornik będzie można zamontować. Wie ktoś może coś więcej na ten temat? Jeżeli znacie jakieś sprawdzone firmy które dostarczają takie zbiorniki to tez będę wdzięczna za namiary ;)
#2017-05-12 04:13:02 

Quekima

Użytkownik

Akurat przy tej pojemności która cie interesuje jest już dużo więcej wymogów. Mozesz jeszcze wziąć ewentualnie pod uwagę zakup dwóch zbiorników o połowie tej pojemności bo w tym wypadku było by to dużo łatwiejsze do załatwienia i nie wymaga tylu decyzji ;)
#2017-05-12 05:02:34 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Tylko z drugiej strony zakup dwóch zbiorników będzie równał się z dużo wyższymi kosztami niż przy jednym. Nie ukrywam, że cena też ma dla mnie duże znaczenie więc im mniej zapłacę tym lepiej ;)
#2017-05-12 07:53:31 

Taither

Użytkownik

Jakiś czas temu też zamawiałem do firmy taki zbiornik na paliwo 5000l na stronie internetowej http://zbiornikizagrosze.pl/zbiorniki-na-paliwo-dwuplaszczowe/swimer-tank-5000l/. Polecam tego dostawce bo są to zbiorniki renomowanej firmy oraz posiadają wszystkie potrzebne atesty. Na stronie masz wszystko dokładnie wyjaśnione ;)
#2017-05-12 10:39:50 

SrebrnaRybka

Użytkownik

Wysyłam jeszcze namiary na jednego dostawce. Mąż zamawiał kilka takich zbiorników na płyty samochodowe do siebie do warsztatu i z tego co wiem to nie miał żadnych problemów żeby uzyskać pozwolenie. W internecie też jest sporo informacji na temat więc można dowiedzieć się jeszcze przed zakupem.
#2017-05-12 12:59:14 

Eldardo

Użytkownik

Ja mimo wszystko polecam stronę ZbiornikiZaGrosze.pl bo zamawiałem tam już kilka razy i zawsze zbiorniki są najwyższej jakości i mimo trudnych warunków w jakich pracują u mnie w firmie jeszcze nie miałem z nimi problemu.
#2017-05-12 15:53:10 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Mam jeszcze znajomego który też mi ostatnio doradzał w tym temacie ale chyba skorzystam ze strony o której piszecie. Faktycznie ceny na stronie są bardzo atrakcyjne i porównując je do konkurencji to tamci wypadają bardzo blado. Dziękuje wam za takie szybkie odpowiedzi, mam nadzieje ze uda mi się załatwić wszystko bez problemu. Mówię oczywiście o kwestii prawnej ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015