Dobry dentysta z Gdańska? Kogo możecie mi polecić?

#2017-05-29 06:45:31 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Hej wszystkim. Szukam kogoś jak w temacie, kto jest w stanie doprowadzić moje zęby do ładnego wyglądu. Nigdy nie było mnie stać na zrobienie sobie koronek, ale teraz są fundusze żeby taki zabieg zrobić i szukam kogoś kto zrobi to raz a porządnie.
#2017-05-29 09:26:23 

Taither

Użytkownik

Kiedyś miałem wypadek przy pracy i przy okazji straciłem kilka przednich zębów. Musiałem wstawić sobie protezy i znajoma poleciła mi wejść na stronę http://www.dentico.eu/. Jak szukasz dobrego dentysty z Gdańska to polecam ci serdecznie. Mam zamiar udać się do nich żeby zrobić całość, ale na razie jeszcze zbieram fundusze :)
#2017-05-29 10:06:32 

SrebrnaRybka

Użytkownik

Moja znajoma prowadzi zakład stomatologiczny i robi różne zabiegi. Głównie zajmuje się estetyką, nawet bardziej niż leczeniem. Wysłałam ci namiary do niej, robi naprawdę dobrą robotę i cena też nie jest jakaś kosmiczna. Warto się z nią skontaktować.
#2017-05-29 12:10:33 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Zastanawia mnie jeszcze jaki koszt jest zrobienia takich koronek? Wie ktoś czy taki zabieg jest bolesny i jak on wygląda?
#2017-05-29 13:19:43 

Balbina

Użytkownik

Z tego co wiem to wszystko zależy czy masz zdrowe zęby. Zakładając że masz no to na pierwszej wizycie szlifują zęby, dobierają kolor itp. i przygotowują koronki. Później czeka cie już tylko zacementowanie tego na zębach ale jeżeli chodzi i to czy boli to nie jestem ci w stanie powiedzieć.
#2017-05-29 14:02:35 

Eldardo

Użytkownik

Również polecam stronę dentico.eu. Byłem u nich na leczeniu kanałowym i tak jak strasznie się bałem bo słyszałem że nie jest to zbyt przyjemne leczenia tak u nich nie było źle. Bardzo fajna obsługa, nowoczesny sprzęt i doświadczeni ludzie :)
#2017-05-29 14:52:44 

Pereelm

Użytkownik

Robiłem sobie koronki kilku zębów które straciłem ze względu na chorobę jamy ustnej. Jeżeli chodzi o same koronki to zabieg jest praktycznie bezbolesny. Musisz tylko pamiętać że nie zawsze da się takie koronki założyć. Jeżeli masz zniszczone zęby a korzeń jest dobry to jak najbardziej jest to do zrobienia. Najlepiej udać się na wizytę to lekarz dobierze odpowiednie metody ;)
#2017-05-29 16:18:51 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Właśnie umówiłam się na wizytę bo czytam w internecie trochę na ten temat i co strona to inne informacje. Stwierdziłam że najlepiej będzie zapytać kogoś kto pracuje z tym na co dzień :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015