Kto zajmuje się montażem szamba betonowego w Jaworzynie Śląskiej?

#2017-06-06 21:56:22 

Lesyva

Użytkownik

Hej, mieszkam w Jaworzynie Śląskiej i musze zamontować szambo najlepiej betonowe, ponieważ u nas nie ma kanalizacji. Niestety kompletnie się nad tym nie znam. Najlepiej byłoby dla mnie, by firma się wszystkim zajęła od a do z i żebym nie musiała sobie tym głowy zawracać. Kogo możecie mi polecić?
#2017-06-07 00:28:36 

Nimfomanka

Użytkownik

Wszystko zależy od firmy, która montuje szamba betonowe Jaworzyna Śląska ma kilka firm, które zajmują się wszystkim od początku do końca łącznie z instalacją. Możesz ich znaleźć tutaj http://jaworzyna-slaska.fabeton.pl/. Taki montaż nie trwa zbyt długo. Około cztery do sześciu godzin. Tylko musisz się zdecydować na to jakie szambo chcesz. Czy dwu czy jednokomo-rowe, a może modułowe.
#2017-06-07 01:45:25 

Pereelm

Użytkownik

Ja natomiast potrzebuje szamba w Wieluniu, kogo możecie mi polecić? Wiem, że są różne szamba betonowe i plastikowe, jedno i dwukomorowe oraz modułowe. Jakie wybrać jakie są różnice?
#2017-06-07 04:27:55 

Zegarynka

Użytkownik

Praktycznie w każdym mieście jest co najmniej kilka takich firm. Ja osobiście polecam szamba betonowe Wieluń jest miastem na którego terenie takie montaże są tańsze niż w innych częściach Polski. Najlepiej skorzystaj z tej firmy http://wielun.fabeton.pl/. Jeżeli chodzi o szamba jedno i dwukomorowe, to zależy czego oczekujesz. Jednokomorowy musisz opróżniać co miesiąc. Dwukomorowy raz na pół roku. Modułowy to tak jakby jedno szambo na drugim połączone ze sobą. Im więcej modułów tym rzadszy wywóz szamba.
#2017-06-07 06:33:15 

Pereelm

Użytkownik

Ok., ale czy takie modułowe albo dwukomorowe są tak samo bezpieczne. Nie psują się, nie ma możliwości by przeciekły na przykład na styku w złączeniach?
#2017-06-07 08:11:49 

Zegarynka

Użytkownik

ja bym się tym nie martwiła. Wszystko jest wielokrotnie testowane i oczywiście ma gwarancję, wiec jakby co nie poniesiesz jakiś specjalnych dodatkowych kosztów, a plusy na co dzień są duże, bo nie trzeba tak co chwilę zamawiać wywozu, co nie da się ukryć jest dosyć uciążliwe.
#2017-06-07 10:54:24 

Eldardo

Użytkownik

Ja mam dwukomorowe i jestem zadowolony. Pamiętaj że wywóz tez kosztuje, więc jak chcesz oszczędzić to lepiej od razu kup bardziej pojemne szambo ;) To w dużej mierze ułatwia życie. Nie ma tez problemy z wybijającymi studzienkami ;) Modułowego nie mam ale przypuszczam, ze też się opłaca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015