Najlepsze BHP w Poznaniu.

#2017-06-07 03:58:38 

Pereelm

Użytkownik

Jakie firmy w Poznaniu organizują najlepsze kursy BHP? I w ogóle jakie są wasze opinie o takich kursach, czy ma być przede wszystkim szybko i tanio czy może jednak coś jeszcze się dla was liczy, a jeśli tak to co?;) Zachęcam do dyskusji.
#2017-06-07 04:47:34 

Eldardo

Użytkownik

tak szczerze to ja zawsze uważałem, że przepisy bhp utrudniają pracę, a nie pomagają ją wykonać. Przymykałem oko na jakość szkoleń, zależało mi właśnie tak jak piszesz, żeby było szybko i tanio. Niestety nie polecam takiego podejścia, bo przez nie moja firma miała poważne kłopoty i myślałem, że się nie wypłacę z kary, jaką dostaliśmy… Bo jeden pracownik miał wypadek na budowie.;/
#2017-06-07 05:05:51 

raczek

Użytkownik

No właśnie tak to jest, że okazuje się po czasie, że jednak warto byłoby przestrzegać bhp.;) ja dmucham na zimne od samego początku i współpracuję z porządną firmą szkoleniową. Cenię ich, bo mają mimo wszystko bardzo praktyczne podejście do bhp i zawsze coś ciekawego podpowiedzą. Więc to nie tak, że praca jest utrudniona…
#2017-06-07 07:38:11 

Pereelm

Użytkownik

widzę, że już mamy dwa różne podejścia.;) a gdzie robicie szkolenia? Dacie jakieś konkretne namiary? Bo ja rozpoczynam działalność i szukam jakiejś porządnej firmy, która by mi pomogła właśnie w tych sprawach bezpieczeństwa…
#2017-06-07 08:52:12 

raczek

Użytkownik

Korzystam z usług tej firmy: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/bhp-poznan/ i muszę przyznać, że robią naprawdę dobre szkolenia BHP w Poznaniu. Poza tym zajmują się też takim ogólnym outsourcingiem i zapewniają całą kompleksową obsługę BHP. Jeśli dopiero otwierasz firmę to może Ci się przydać przegląd potencjalnych zagrożeń, taka wstępna analiza wiele daje.
#2017-06-07 09:49:00 

SrebrnaRybka

Użytkownik

z bhp nie ma co sobie żartować, bo to jednak poważna sprawa i każde uchybienie to koszty… więc ja też jak kolega wyżej dmucham na zimne.;) poza tym pracownicy nawet lubią szkolenia bhp, bo zawsze to jest jakaś odskocznia od normalnych obowiązków.:D
#2017-06-07 12:04:05 

Pereelm

Użytkownik

dziękuję za namiary, faktycznie ciekawa i szeroka oferta. A co do odskoczni to się w zasadzie zgodzę, jest w tym sporo prawdy. Zawsze coś innego i nowa perspektywa na wykonywaną pracę.;) tylko też nieco inaczej wygląda to z punktu widzenia szefa…:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015