Czy praca w Holandii jako magazynier to dobry pomysł na zarobek?

#2017-06-12 22:58:02 

Taither

Użytkownik

Jakoś nie mam ostatnio dobrej passy w Polsce i pomyślałem że poszukam czegoś za granicą. Mam uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie w pracy na magazynach w trzech firmach. Podobno Holendrzy dość często szukają ludzi do magazynów. Wiecie czy dobrze płacą i ogólnie jak to wygląda?
#2017-06-12 23:17:53 

Eldardo

Użytkownik

Wygląda tak że jak trafisz na dobrego pracodawcę to jest fajnie a jak na kiepskiego to... jest różnie. Generalnie tak jak w Polsce. Z tą różnicą że za tę pracę która jest tak sobie opłacana u nas tam dostaniesz jednak więcej.
#2017-06-13 00:49:13 

ChybaWytrwała

Użytkownik

Jak ktoś chce zostać w Holandii na stałe to szybko dojdzie do wniosku że koszty życia są wyższe więc to co się tam zarobi też przestanie być takie wow. Część ludzi kompletnie o tym zapomina.
#2017-06-13 01:56:33 

Zegarynka

Użytkownik

Dlatego ja uważam że najlepiej jest traktować takie wyjazdy jednak jako sposobność do pracy sezonowej. Zarobić jak najwięcej przez powiedzmy trzy miesiące i wracać z niezłą kasę do kraju.
#2017-06-13 04:03:59 

raczek

Użytkownik

Hej akurat tak się składa że pracowałem na magazynie w jednej z firm holenderskich. Jechałem z tym pośrednikiem: http://marvelpc.pl/praca-w-holandii/oferty-pracy-dla-kobiet-i-mezczyzn.html. Fajnie zarobiłem, poznałem też ciekawych ludzi. Czułem większy szacunek do swojej pracy niż w Polsce, to na pewno. W temacie praca w Holandii magazynier jest jednym z popularniejszych zawodów. Sporo Polaków robi albo na wózkach albo na szykowaniu ładunków z towarem.
#2017-06-13 06:09:14 

Biedronka

Użytkownik

Mój chłopak też na magazynie pracował gdzieś pod Utrechtem. Bardzo mu się podobało, pracy nie było tyle ile się spodziewał a płacili mu dobrze. Tylko że kasa szybko się rozeszła ale chce pojechać jeszcze.
#2017-06-13 08:23:24 

Balbina

Użytkownik

Fajnie jest jechać na przykład we dwójkę – dla kobiet też są ciekawe oferty przy kwiatach chociażby albo jakieś zbieranie owoców itd. Jakoś raźniej razem tam być.
#2017-06-13 09:23:42 

KrólPodziemia

Użytkownik

Nie wiem jak teraz ale kiedyś na przykład do Niemiec się jechało całymi rodzinami. I trzy-cztery osoby łącznie były w stanie zarobić naprawdę sporo kasy. Dziś też by się tak dało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015