Gdzie kupić amortyzatory gumowo metalowe?

#2017-06-23 00:23:46 

Quekima

Użytkownik

jak w temacie, interesują mnie dobrej jakości amortyzatory, guma i metal… tak sobie myślę, że może najlepiej będzie brać je bezpośrednio od jakiegoś producenta, bez pośredników? Jeśli macie jakieś doświadczenia to podzielcie się, dajcie znać komu warto zaufać…
#2017-06-23 02:34:11 

Taither

Użytkownik

kupowanie bezpośrednio u producenta naprawdę ma sens. Często bywa taniej, masz też gwarancję źródła i od razu wiesz co skąd bierzesz. Jeśli chodzi wyroby gumowe skład ma spore znaczenie, warto zwrócić na to uwagę.
#2017-06-23 04:31:38 

Quekima

Użytkownik

a kupowałeś gdzieś właśnie takie wyroby gumowe? Może potrafisz podpowiedzieć jakąś konkretną firmę? Piszcie proszę od razu jak najwięcej informacji…
#2017-06-23 06:19:47 

Taither

Użytkownik

tak, mogę ci dać namiary na producenta, z którego korzystałem. Ofertę znajdziesz sobie na stronie internetowej pod linkiem http://www.guma-pomorska.pl/, mają tam między innymi amortyzatory gumowo metalowe, których szukasz. Jestem zadowolony z cen i z samej jakości produktu. Nie ma się do czego przyczepić.
#2017-06-23 08:35:09 

ChybaWytrwała

Użytkownik

zdecydowanie warto rozglądać się za jak najbardziej bezpośrednim źródłem produktów. Załatwianie takich spraw przed pośrednika pośredników może mieć dosyć opłakane skutki, no i jednak zawsze winduje ceny. A tak to bierzesz i jesteś pewien do kogo w razie czego mieć pretensje albo kogo chwalić.;)
#2017-06-23 10:04:18 

Quekima

Użytkownik

dzięki za namiary i odpowiedzi. Zamówię sobie od nich i rzeczywiście zobaczymy co będzie, ale mam nadzieję, że raczej będę chwalić, niż ganić.:D za to na pewno będę wiedział kogo, to racja.;)
#2017-06-23 11:36:23 

Eldardo

Użytkownik

ja również znam i polecam tę firmę poleconą przez kolegę.:) to biznes z tradycjami, ma naprawdę fajną historię… zamawiam u nich trochę przez wzgląd na sentyment, ale bardziej dlatego, że naprawdę stali się nowoczesnym producentem z zacięciem… super.;)
#2017-06-23 12:39:02 

Quekima

Użytkownik

firmy z tradycjami zawsze brzmią obiecująco.;) wybrałem już sobie to, czego konkretnie chcę i teraz pozostaje mi chwilę poczekać..:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015