Co sądzicie o sufitowych lampach dla dzieci?

#2017-08-03 03:12:17 

Pereelm

Użytkownik

Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie na temat sufitowych lamp dla dzieci. Na myśli mam duże, prawie na cały sufit motywy np gwieździstego nieba, ze wszystkimi detalami i dodatkami w postaci księżyców itd. Widziałem coś takiego u znajomego który właśnie wyszykował pokoik dla córy. Zastanawiam się czy też nie pójść w tym kierunku ale od kumpla nie dowiedziałem się ile to kosztuje i jak z montażem. Może tu czegoś się dowiem :)
#2017-08-03 05:03:50 

Zegarynka

Użytkownik

Piszesz o lampach na cały sufit ale wiesz ze to taka nijaka miara bo niektórzy mają pomieszczenia 30 metrowe a inni 10 wiec rozumiesz... Ogólnie w sprawach lamp dla dzieci było już kilka tematów ale osobiście uważam że jak masz ochote to warto zamówić bo koszt zamyka się zwykle w cenie zwyklego oswietlenia a frajda dzieciaka jest nie do opisania.
#2017-08-03 07:07:10 

Biedronka

Użytkownik

Zgadzam się z kolezanką w 100%. Lampy sufitowe dla dzieci są najlepszym dodatkiem jaki można maluchowi umieścić w pokoju. Ja zamawiałam tęczę z chmurkami z tego sklepu: http://www.bcluxinter.com/lampy-sufitowe-b.html zapłaciłam mało a pokój wygląda fantastycznie. Widać że dziecko dobrze się w nim czuje i świetnie się bawi :). Na twoim miejscu bym się nie zastanawiała bo to świetny dodatek za ludzkie pieniadze.
#2017-08-03 10:01:15 

Byku

Użytkownik

Podobnie jak ty zamawiałem na bcluxinter.com z tym że oprócz dużej lampy sufitowej wziąłem też lampki na stoliki i troche innych dodatków. Uważam że jak robię pokój dla dziecka to ma on być dla dziecka i tyle w temacie. Bez sensu według mnie jest malowanie maluchom ścian na biało i strojenie pokoju jak dla dorosłego bo dziecko wtedy czuje sie nieswojo i smutno. Ono potrzebuje kolorów, róznych kształtów które może oglądać i poznawać, pzdr.
#2017-08-03 12:26:25 

Kalafior

Użytkownik

Niby tak ale nie przesadzajmy. Widziałem te lampy. Olbrzymy które sprawdzą się w przez pierwsze 4 lata a później dziecko zacznie się rozwijać i interesować bardziej poważnymi rzeczami i co wtedy zrobić z tym żyrandolem?
#2017-08-03 12:51:28 

Byku

Użytkownik

wydać troche grosza raz na 4 lata chyba nie uszczupli twojego portfela aż tak bardzo. W ogóle zrób pokój dziecka w ciemnym drewnie z biblioteczką i stojącym olbrzymim globusem to bedziesz mial z glowy na 30 lat. Nie o to przeciez chodzi w życiu prawda?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015