Wiecie gdzie mogę znaleźć firmę, która robi ciężki dym na wesele?

#2017-12-07 21:56:40 

Duran

Użytkownik

Hejka kochani, mam do was ogromną prośbę już za miesiąc biorę ślub z moją cudowną narzeczoną poznaliśmy się jeszcze w liceum i wciąż nie mogę uwierzyć w, to jakim jestem z tego powodu szczęściarzem i właśnie z tego powodu bardzo bym chciał żeby moja przyszła żona na ślubie poczuła się bardzo wyjątkowo, jak księźniczka. Chciałbym żeby ten wieczór wieczór dzień był dla niej najważniejszym i najpiękniejszym w życiu. Czytałem o różnych spektakularnych dekoracjach weselnych i taką najbardziej wyjątkowa wydał mi się ciężki dym tylko ani nie wiem jak firma mogła by się tym zająć ani na czym, to dokladnie polega, może ktoś z was wie?
#2017-12-08 00:23:49 

Biedronka

Użytkownik

Hej, mój mąż wlasnie też mi zrobił niespodziankę i zafundował ten efekt na naszym weselu, niestety mieszkam w uk wiec niezbyt mogę ci jakas polska firmę polecic, ale mogę po krótce wytłumaczyć jeśli byś chciał daj znać.
#2017-12-08 01:39:34 

Duran

Użytkownik

Jasne zawsze coś mi pomoże przynajmniej będę wiedział na czym, to polega.
#2017-12-08 01:54:39 

Biedronka

Użytkownik

a więc ciężki dym, to można powiedziec taki efekt dekoratorski ozdobny dzięki, któremu można podkreślić ważność pewnych momentów podczas wesela, na przykład w momencie wnoszenia tortu, wznoszeniu toastów czy podczas takiego myśle najważniejszego momentu wesela czyli pierwszego tańca twojego i twojej partnerki. Tańczycie wśród obłoków.
#2017-12-08 03:10:23 

Balbina

Użytkownik

Hej, koleżanka dobrze wytłumaczyła, a za, to ja mogę ci polecić firmę a właściwie pewnego Pana, który prowadzi firmę zajmującą się tego typu efektami ciężkiego dymu na wesele: http://www.tomaszkoczorowski.pl/ciezki-dym.html naprawdę dym był bardzo gęsty taki niebiaski no po prostu boski jestem pewna, że twojej ukochanej się spodoba.
#2017-12-08 04:21:55 

Duran

Użytkownik

Super! A wiesz może ile taka atrakcja kosztuje?
#2017-12-08 06:16:30 

Balbina

Użytkownik

My dwa lata temu z tego korzystaliśmy więc muszę Ci powiedzieć, że do końca nie pamiętam, a po pierwsze nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd, a po drugie niestety przez te 2 lata ceny na pewno się zmieniło, skontaktuj się po prostu z tą firmą, to udzielą ci wszelkich info.
#2017-12-08 07:02:58 

Duran

Użytkownik

Na pewno tak zrobię, ale jestem na tak
#2017-12-08 09:31:02 

Balbina

Użytkownik

Mogę Ci tylko powiedzieć, że warto
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015