Różne opinie o butach Adidas Tubular.

#2019-02-08 02:23:23 

Nimfomanka

Użytkownik

Czesc :) szukam prezentu dla męża, a iż wiem ze szukał butów sportowych pomyślałam, ze mu je kupie, moją uwagę zwróciły buty Adidas Tubular, bo wyglądają niezwykle stylowo, maja ładny kształt i ładny bordowy kolor, a wy co doradzicie?
#2019-02-08 03:40:05 

Kalafior

Użytkownik

Same buty są ładne choc być może wybrałbym inny kolor, ale pomysl na prezent super.
#2019-02-08 06:31:47 

Zegarynka

Użytkownik

No wiesz, wiele osób z całego świata chwali design i funkcjonalność Adidas Tubular opinie takie bez problemu znajdziesz w necie. Wyglad to rzecz gustu, ty znasz męża najlepiej, ale niewątpliwie warto zwrócić uwage na ich walory użytkowe, specjalna podeszwa amortyzująca, wygodna wkładka do butów wzmocniona cholwka tkaninowo-materiałowa.
#2019-02-08 07:06:23 

SrebrnaRybka

Użytkownik

Powiem Ci, ze fajne te buty, ale mam trochę inne pytanie, powiecie mi gdzie zanjde rozmiarówke Nike, bo nigdzie nie moge jej znalezc?
#2019-02-08 08:07:28 

raczek

Użytkownik

To moze ja pomoge tabela rozmiarów Nike jest dostepna na https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/ poza samą rozmiarówką można tam przeczytać jak samodzielnie dokonać prawidłowego pomiaru stopy, żeby kupić dobre buty, bo buty nie mogą byc ani za ciasne, ani za luźne, but sportowy musi być dobrze przylegać do stopy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015