Czy opłaca się robić przeglądy i naprawy aut w autoryzowanych serwisach?

#2019-09-09 10:33:24 

Nimfomanka

Użytkownik

Witam. Zauważyłam, że w porównaniu do innych serwisów autoryzowane stacje obsługi pojazdow mają wyższe ceny. Z czego to może wynikać i czy korzystanie z aso jest opłacalne?
#2019-09-09 10:47:23 

raczek

Użytkownik

Przede wszytskim chodzi o to, że poziom usług w tych serwisach jest zwykle bardzo wysoki, dzięki czemu pojazdy serwisowane w aso są na ogół w dobrym stanie technicznym. Wynika to m.in. ze stosowania podczas napraw oryginalnych części lub rekomendowanych przez producenta zamienników, a także z tego, iż w aso pracuje dobrze wykwalifikowana kadra.
#2019-09-09 13:11:19 

Pomagier

Użytkownik

Zgadza się. Mnie do aso przekonało to, że mam pewność bezpieczeństwa jazdy, a jak będę chciał sprzedać swoje auto, to dostanę za nie więcej niż gdybym jeździł z nim do niezaleznych warsztatów. Pod linkiem https://serwisyaso.pl/serwis-toyota/poznan jest wymienionych więcej zalet korzystania z autoryzowanych stacji obsługi Toyoty w Poznaniu i innych miastach Polski.
#2019-09-09 15:14:06 

Byku

Użytkownik

Istotne jest też to, że w salonach aso znajduje się fachowy sprzęt dedykowany konkretnym modelom aut. Poza tym jak można przeczytać na stronie https://serwisyaso.pl/, diagnostyka jest tam zawsze oparta na aktualnym oprogramowaniu.
#2019-09-09 16:07:21 

Biedronka

Użytkownik

Ja będąc niedawno w serwisie aso Mercedesa w Poznaniu dowiedziałam się, że ci fachowcy, którzy tam pracują musza ciągle przechodzić jakieś szkolenia, aby byli na bieżąco z nowymi technologiami. Sądzę więc, że pracownicy aso Mercedesa w Poznaniu czy innego tego typu serwisu są w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu, z jakim zgłasza się do nich klient.
#2019-09-09 17:59:00 

Nimfomanka

Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. Teraz mam rozeznanie, dlaczego ceny w autoryzowanych serwisach sa takie a nie inne. Przekonaliście mnie, aby udać się jednak do aso.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015